Logo

DELOVI ZA LADA NIVA

Број на оглас: 2860896 | Објавен на: 16.05.2019, 05:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za LADA NIVA

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач