Logo

Мебел за продажба

Број на оглас: 2861225 | Објавен на: 12.04.2018, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Сочуван кревет и 3 фотељи - 4000 денари
Прозорска клима - 2500 денари
Термо печка 2.5kW - скоро нова - 2500 денари
Мало телевизорче - 1500 денари

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Goran