Logo

Imt 5136 traktor

Број на оглас: 2861230 | Објавен на: 07.10.2018, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


95 god,136 kojni 4*4 novi gumi,ekstra traktor..fiksna cena 6000,evra,,so reg .priklica +1000evra.004915145100670 viber

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 shemo