Logo

Skuter jijing 50cc

Број на оглас: 2861324 | Објавен на: 05.02.2019, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Skuter kineski 50cc 2007g so dokumenti vo odlicna vozna sostoiba,za samo 200e
Skopski tablici,

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач