Logo

Ssangyoung REXTON 2.7HDI cat premium

Број на оглас: 2861393 | Објавен на: 14.05.2018, 21:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: REXTON

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 3.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


rexton 2.7hdi disel odlicno socuvano domakinski
full oprema,
avtomatik,
koza,
4novi gumi,
servisiran,
kuka
koza
reduktor
230000km

mnogu socuvan..na BG tabli..plateno se.registrirano cela god moze i proverka so mex ‭38979248948‬

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач