Logo

NIKE AIR MAX

Број на оглас: 2861599 | Објавен на: 13.04.2018, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 38

Боја: Други

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Original Prodadeni

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач