Logo

Audi a6 3.0 tdi zamena malo so mala kola

Број на оглас: 2861681 | Објавен на: 25.05.2018, 04:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 31.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi a6 3.0 tdi 2011 zamena za mala kola perfekt a sostojba

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач