Logo

Мрежа за количка против инсекти

Број на оглас: 2861695 | Објавен на: 09.07.2018, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Заштитна мрежа за количка против инсекти
плус две подлоги за пресоблекување

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач