Logo

Vega56 nitro + limited edition

Број на оглас: 2861712 | Објавен на: 18.08.2018, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 790 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


prodavam sapphire Vega56 nitro + limited edition 15x na lager novi neotvoreni 1G garancija

Огласи од: Atom Store

Atom Store

nn.aleksandar@gmail.com
Кавадарци

Станете Премиум член

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atom Store (претпријатие)

Потврден огласувач