Logo

ALCATEL ONE TOUCH PIXI 3(7)

Број на оглас: 2862066 | Објавен на: 25.05.2018, 06:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM TABLET ALCATEL 9002X PiXi 3(7) KUPEN NA DEN 20-10-2016 GODINA OD SETEC I NE E KORISTEN MNOGU I E SO GARANCIJA DO 20-10-2018 GODINA..TABLETOT MOZHE DA SE KORISTI I KAKO MOBILEN TELEFON IMA MESTO ZA KARTICA DA SE STAVI OD BILO KOJ MOBILEN OPERATOR I MESTO ZA MEMORISKA. BEZ ZAMENI

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач