Logo

Mitsubishi Pajero

Број на оглас: 2862255 | Објавен на: 24.01.2020, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 32 kw / 44 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mitsubishi 3.2DID Grand Pajero
-reg. Cela godina ;
-4 novi TOYO gumi ;
-led svetla ;
-Voziloto e vo besprekorna sostojba i vo istoto nema nikakvo vlozuvanje ;

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 dame

Потврден огласувач