Logo

Se izdava Deloven Prostor vo Centar na Struga !!!

Број на оглас: 2862349 | Објавен на: 02.03.2019, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava prostor Kancelarii vo Struga, komplet renovirani, moze da se prenameni i vo stan. Se naoga vo centarot na gradot.
Cena po dogovor

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач