Logo

VW Tuareg v6 3.0 224ks

Број на оглас: 2862393 | Објавен на: 16.05.2018, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: 11.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Tuareg 2006 godina uvezen od CH so pominato 160000km Komplet servisiran 4 novi gumi 3.0 v6 224 ks Perfekten!!! 078435169

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Tashuli Stojkoski

Потврден огласувач