Logo

Se prodava Peugeot 308

Број на оглас: 2862400 | Објавен на: 14.09.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dolicna sostojba na BG. Tablici

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Oglas