Logo

Saab 9-3 2.2TID VECTOR Bg tabli

Број на оглас: 2862655 | Објавен на: 05.07.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Saab

Модел: 9-3

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Saab 9-3 2.2TID VECTOR Bg tabli
Kompletno servisiran
- Novi gumi na 0 kilometri :)
-2003 godina
-Rachen menuvach - 6 brzini
-Godisna vinetka
-Platen danok za 2018
-Servisiran

077/60-60-90

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Begov

Потврден огласувач