Logo

Pezo 206 mehanizam za prozor

Број на оглас: 2862670 | Објавен на: 19.07.2019, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Pezo 206 mehanizam za prozor so motorce

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач