Logo

Ford Transit 74 kw

Број на оглас: 2862803 | Објавен на: 08.07.2018, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ford transit 1998 god turbo dizel 74 kw so 15 gumi vo odlicna sostojba mozi zamena so kola Lada Niva zemjodelski masini tell 075 631 074. 075 631 074

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Belo