Logo

Хитно и многу поволно

Број на оглас: 2862901 | Објавен на: 14.04.2018, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Вид на оглас: Се продава


Продавам правосмукалка ROVUS AQUA POWER нова многу малку користена цена 4500ден тел за контакт 078 381 091

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  saska