Logo

Prodavam Zastava OM 50/8 a

Број на оглас: 2863096 | Објавен на: 16.10.2018, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e vo ekstra sostojba 89 god slikite ke kazat poveke

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 SPASE

Потврден огласувач