Logo

Електрична Бас Гитара YAMAHA RBX 170

Број на оглас: 2863207 | Објавен на: 15.05.2018, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично зачувана Бас Гитара , многу малку користена.
Цена 200 евра со можност за договор за сериозни купувачи. Контакт телефон 070 929 669 Тома.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач