Logo

prodavam gradezno zemjiste

Број на оглас: 2863315 | Објавен на: 17.09.2020, 01:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam dva placa po 500m so ucrtani markici A1 mozna izgradba vo blizina na hotel HILS
kontakt mob. 070 211 120

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 dragan