Logo

TOTAL Моторни Масла ЕКСТРА ЦЕНИ

Број на оглас: 2863547 | Објавен на: 26.12.2018, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Моторно масло и адитиви

Вид на оглас: Се продава


Продажба на моторни масла TOTAL!!!

Quartz 7000 10W40 - 5L 1500ден.
Quartz 7000 10W40 - 1L 340ден.
Quartz 7000 10W40 DIESEL - 5L 1500ден.
Quartz 7000 10W40 DIESEL - 1L 340ден.
Quartz 9000 5W40 - 5L 1900ден.
Quartz 9000 5W40 - 1L 420ден.
ДОСТАВАТА Е ГРАТИС ЗА ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА
Оригинални 100%

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко