Logo

СЕ ПРОДАВА HAMACHI MARTINELLI

Број на оглас: 2863592 | Објавен на: 30.10.2018, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Скутер 50 cm3, произведен 2011 г. со 11 000 км, редовно сервисиран, многу економичен, пали вози. Одличен и брз скутер со трајна регистрација. Иформации на број
078/359-564
078/359-564
078/359-564

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Бранко

Потврден огласувач