Logo

Mercede e 290 td vo odlicna sostojba so ful oprema

Број на оглас: 2863640 | Објавен на: 15.05.2018, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 290

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.100 €
2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicen reg do 10 2018 servis ima moze i zamena za kes 2300e za zamena 2700e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач