Logo

Slep sluzba se prodava

Број на оглас: 2863705 | Објавен на: 17.10.2018, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.600 €
4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zastava iveko za slepanje Moze da se vozi so B kategorija extra cena povelete barajte na 071 312 282

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Korisnik

Потврден огласувач