Logo

mercedes c220

Број на оглас: 2863853 | Објавен на: 20.05.2018, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedesot e vo ekstra sostojba novi gumi redovno servisiran bez ni edna zabeleska euro4 redizajn moze da se vidi i proba vo sekoe vreme tel.075 423 656 nikola

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач