Logo

Pilana

Број на оглас: 2864005 | Објавен на: 26.05.2018, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet pilana.
Horizontalna brenta, ostracka, cinkular,kompresor i smirgel. Hitno poradi zaminuvanje vo stranstvo cena po dogovor na lice mesto
Info 078-405-014 Goran

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач