Logo

Ekstra Velosipedi

Број на оглас: 2864472 | Објавен на: 18.09.2018, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


JAMIS 380 ev 26
IBEX L 290ev 28
SCOTT XL 220ev 26
JAMIS M 160 ev 26
RECER L 210 ev 26
CRESTA L 110 ev 28
za poveke sliki i informacii moze i na viber 078 253 465
ZA PAKET POVEKE VELOSIPEDI EKSTRA CENI!!!!

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач