Logo

prskalica 350 litri

Број на оглас: 2864487 | Објавен на: 03.06.2020, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


koristena ,vo ispravna sostojba...nema maana
cena po dogovor

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач