Logo

Laguna 1.9dci odlicna

Број на оглас: 2864494 | Објавен на: 23.03.2019, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2002

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault laguna 1.9dci odlicna 4 novi gumi registrirana do 11mesec

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач