Logo

Alcatel Onetouch Idol 5

Број на оглас: 2864533 | Објавен на: 19.05.2018, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Idol 5

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 9.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telefonot e nov, kupen na 11-04-2018...

Zamena samo za Samsung Galaxy J3 ili J5 2017 za drugo NE...!

Ne prakjam po kargo...!

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач