Logo

Инсталирање оперативен систем*/Чистење : вируси,куќиште.

Број на оглас: 2864539 | Објавен на: 26.09.2020, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 МКД

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Без разлика за pc или лаптоп.
Instaliranje na windows po izbor
Cistenje od virusi
Cistenje na kukjiste
Instalacija na antivirus

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач