Logo

Peugeot Partner 2015 Novo - 070 888 446

Број на оглас: 2864698 | Објавен на: 26.07.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


75konja
Peugeot Partner 1.6 hdi najdobriot motor
kupeno od salon mk i servsirano vo salon
4 novi gumi , napraveni site servisi so kompjuterska obrabotka
kontakt na broj 070-888-446

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Prodavac