Logo

Fiat Panda 1.4 Multijet 4X4 - 070 888 446

Број на оглас: 2864719 | Објавен на: 26.07.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Panda 1.4 Multijet
servisirano komplet so 4 novi gumi
bez vlozuvanje
broj za kontakt 070 888 446

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Prodavac