Logo

SONY NX5 + cel video kit - Perfektna Sostojba

Број на оглас: 2864724 | Објавен на: 19.06.2019, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.650 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Продавам Sony NX5. Јас сум прв газда и камерата ја имам купено од AVC Group Скопје. Го продавам целиот кит:
-Ранец Petrol Bags PC300
-Камера Sony NX5, со
-Микрофон оригинален ECM-XM1
-Батерии 4 NP-F970 ( сите се во супер состојба и секоја може да уснима 2.5+ саати снимен материјал )
1 NP-F570
-Лед светло CN-126
-Полначи 2
-Далечински управувач за камерата
-Пропратни кабли за сите компоненти
-Мемориски картички 3 - San disk 32 gb
-Водоотпорна кабаница за ранецот
***Камерата и сите нејзини компоненти се во беспрекорна состојба***

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач