Logo

BMW 525 2005 so desan volan

Број на оглас: 2865023 | Објавен на: 17.08.2018, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 4 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba

 Кратово

Прати Е-Маил

 Trajce