Logo

Vrabotuvame: Salatar / Pomosnik Kuvar / Pomosnik Gotvac

Број на оглас: 2865260 | Објавен на: 07.05.2018, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Општи работни места

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Bar vo naselba Kapistec - Skopje, ima potreba od personal vo kujna.

Za detalni informacii javete se !!!!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Oglass

Потврден огласувач