Logo

Passat 2.0 TDI-2006

Број на оглас: 2865289 | Објавен на: 17.04.2019, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 4.500 €
4.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Passat 2.0 TDI 140ks highline so klima, greaci na sedista, alkantra, navi, ksenon tempomat park-senzori drugo... registracija do20,7-19 Servisiran za poveke info na tel 075478135

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Ruben

Потврден огласувач