Logo

Screen LCD MacBook Pro A1278 Unibody Model

Број на оглас: 2865305 | Објавен на: 19.11.2018, 01:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Komplet goren del za Apple MacBook Pro A1278 model mid 2010 13.3 inci.

MacBook Unibody Model A1278 LCD Panel

LCD Screen / Ekran za Macbook 1278 ili 1342

Cena po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Hyper Store (претпријатие)

Потврден огласувач