Logo

СЕ ПРОДАВА СТАН ОХРИД-ЕГЕЈСКА

Број на оглас: 2865334 | Објавен на: 17.05.2018, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: ЕГЕЈСКА 4/3-1

Цена: 42.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава двособен стан во населба егејска,зад отекс,втор спрат местополжба исток запад,станот е комплето наместен
околу цената има место за договор
Контакт Милчо 071/335-840

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач