Logo

HILTI masina za beton

Број на оглас: 2865443 | Објавен на: 20.03.2019, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


profesionalna masina za secenje armiran beton HILTI so 335 saati servisirana u HILTI u svajcarija
secenje na beton do 60 sm

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач