Logo

Peugeot 307 1.4 i

Број на оглас: 2865717 | Објавен на: 18.04.2019, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mozna zamena za pomala.
Maksimalno zacuvana 4 novi zimski gumi plus 4 letni Goodyear vnatre cista, servisirana.
- Klima
- Abs Asr
- Fabricko radio
- 6 airbega
- Centralno so dalecinsko
- el. Na prozori i retrevizori

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач