Logo

Personalen kompjuter

Број на оглас: 2865788 | Објавен на: 06.02.2019, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava personalen kompjuter extra socuvan slabo koristen pogoden za sekakva namena za sekakvi informacii kon tel 078390751

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач