Logo

TURBINA ZA MAN TGA / ТУРБИНА

Број на оглас: 2865985 | Објавен на: 04.09.2018, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava turbina za MAN TGA, marka Borg Warner.
cena po dogovor.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Man

Потврден огласувач