Logo

ALTERNATOR ZA MAN TGA

Број на оглас: 2865990 | Објавен на: 22.02.2019, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam alternator za MAN TGA, ispraven.
Cena po dogovor

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Man

Потврден огласувач