Logo

PUMPA ZA KUMPLUG I PEDALA ZA GAS-AVTOMATIK

Број на оглас: 2866002 | Објавен на: 03.01.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PUMPA ZA KUMPLUG I PEDALA ZA GAS ZA MAN TGA AVTOMATIK.
CENA PO DOGOVOR.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Man

Потврден огласувач