Logo

ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA BMW 15KI

Број на оглас: 2866085 | Објавен на: 14.11.2018, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi za bmw 15 (5x120) zacuvani ne se osteteni
Informacii na
078908435
078908435
078908435

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач