1 / 2
Shell 10W-40 motorno maslo
1.500 МКД
Цената е фиксна
20.07.2021 11:59

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Se prodava motorno maslo 4 litra shell originalno (sinteticko)10w -40 za dizel i benzin .

Категорија: Останато

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
071218512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам