Logo

MEBEL,DETSKA SOBA,KOMODA POVOLNO

Број на оглас: 2866365 | Објавен на: 10.08.2018, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


se prodava detska soba ekstra socuvana i odrzuvana moze komplet a moze i poedinecno povelete,extra cena
javete se na ovoj broj
078427602

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач