Logo

KORG PA 800

Број на оглас: 2866411 | Објавен на: 06.08.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KORG PA 800 ...950e..Prv sopvstvenik.+ korg tr 350e..Moze zamena..za yamaha tyros 4,Roland E_ A7 ...ketron audya 5 ..dajte ponuda...

 Saso

Потврден огласувач